Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2017, 18:34   #17
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
To nie jest tak, że do każdego muszę mieć to samo podejście w sposobie pisania, gdy piszę tylko kawałek dla niego. Dla mnie interakcje zawsze były kwintesencją PBFów, a rozgrywanie ich toną postów mało zjadliwe. Tak więc np. dla Miry mogę pisać tak, aby było więcej miejsca na doc, a dla kogoś, kto mniej chętnie do niego podchodzi po prostu postaram się inaczej to pisać. I tak w końcu każdy będzie musiał w jakiś sposób z kimś porozmawiać, tylko od gracza zależy jak duży nacisk na to położę.

Nie zgłaszaliście się tak naprawdę do mojej sesji, z moimi wytycznymi, więc do kompromisu dojść trzeba. Różne podejście do odpisów dla każdego z was to nie problem dla mnie, tylko chcę wiedzieć teraz nim się rozkręcimy i będzie trudniej.

Czekam więc jeszcze na fuji i Mi Raaza.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline