Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2017, 20:49   #12
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Albo komandosami w kosmosie. Wiesz taki oddział najemników latających starym krążownikiem i najmującym się do roboty. A ci co by zginęli mogli by brać nowych najemników z zapasów na krążowniku
I koniecznie z zarządzaniem zasobami Czyli kupujemy pancerz wspomagany czy żarcie na miesiąc?
Też chętnie bym się pod coś takiego podpiął, ale nie wiem czy w zaproponowanym scenariuszu to da się zmieścić. Bardziej jako kontynuacja.

Co do samej sesji, to ja lubię jak jest akcja, wybuchy, jest efektownie i „się dzieje”. Klimat horrorowo alienowy, ale nie jakiś super ciężki. Tak coby miejsce na czarny humor tez się znalazło. No i koniecznie sex i golizna. Każdy dobry horror ma sex i goliznę.

Fajne byłoby, aby to wyciąganie naszych BG z opresji było oparte o jakieś tam planowanie z wykorzystaniem naszych zasobów i umiejętności. Ot tak klasyka, mamy misje, na miejscu okazuje się że jest źle bo to i to, więc musimy ratować własne dupska. Układamy więc cudowny, efektowny i ryzykowny plan jak to zrobić, następnie przystępujemy do realizacji w oczekiwaniu co pierwsze się spieprzy

Podoba mi się też pomysł z przed sesyjnym związaniem naszych postaci. Jakaś wspólna przeszłość, jakieś tam poprzednie misje, gdzie ratowali się nawzajem, powiązania rodzinno-towarzyskie, itp. Normalnie BGvsBG to jest coś, co lubię najbardziej, ale tutaj akurat miałbym ochotę na sesje w nie koniecznie zgranej, ale ratującej się nawzajem ekipie (w stylu hamerykańskich filmów „nie zostawimy nikogo i zaryzykuje cały statek z załogą, aby uratować moją pannę, bo dwie sceny wcześniej dała mi... buzi ).
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline