Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2017, 22:20   #17
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
- To co jest dla Ciebie taki super ciężko co niezbyt a jakiś mniej ciężko co może być? Jakis film czy cóś podaj jak możesz.
Przyciężkie* to będzie takie Milczenia Owiec, Siedem, jakiś Egzorcysta, czy inne eksplorujące bardzo emocje postaci a nie samą akcje/fabule. Z klimatów SF to ciężko mi teraz coś wymienić , bo raczej mnie takie pozycje nie interesują. Łowca Androidów? Może ostatni Obcy? Taki jakiś drętwy był.
Celował bym raczej w klimat np. drugiej części Alien, pierwszego Predatora, coś w ten deseń. Wspomniane seriale, jakby doprawić je horrorowym sosem. Albo Żołnierze Kosmosu, też w takim wydaniu.
Cytat:
- A sex i golizna to chyba są uniwersalne i wszędzie dobrze się sprzedają
No o rzeczach oczywistych nie rozmawiamy. Ja dbam jedynie o to, aby przyszły MG pamiętał o zachowaniu priorytetów.
Cytat:
- W sumie brzmi jak klasyczne RPG
Chodziło mi o to, aby nie przerodziło się się w to w bezmyślną ucieczkę z lokacji do lokacji, gdzie główny motywem jest właśnie owa ucieczka lub film w stylu Wielki Zły z Wielkim Nożem poluje na roznegliżowane nastolatki (Piątek 13? Krzyk?). Ostatni element bym z tego tylko zostawił.

*Zanim mnie spalą na stosie: nie twierdze że to kiepskie filmy - wręcz przeciwnie -, mówię tu tylko o klimacie.
 
malahaj jest offline