Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2017, 22:42   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Tez bym oddał głos na budowanie zespołu przed sesją. Możesz nawet zrobić tabelkę gdzie rzucimy, kto kogo lubi, a kto nie A gracze potem musieli by sobie wymyślić dlaczego.
- Jak będzie któraś sesja na tapecie to będę myślał dokładnie co i jak Ale pewnie może i coś będę miał widzimisię MG by się poczuć odpowiednio ważny i kazać ująć coś w KP z bio i jak kto się dostał do zespołu i kim jest ale relacje pewnie albo i tak będziecie się układać sami już w rekrucie albo będzie jakiś tam etap przedsesyjny. Choć też nie chciałby spędzać tygodni na detaliczne plany i schematy. Bo plany a praktykologia sesyjna... Różnie bywa W sensie, że przez 2 tyg będziemy ustalać co i jak, wyjdzie, że dwie postacie są bestfirnedami a potem foch i nienawiść wieczna od drugiego posta w grze i tyle z takiego ustalania



Cytat:
Przyciężkie* to będzie takie Milczenia Owiec, Siedem, jakiś Egzorcysta, czy inne eksplorujące bardzo emocje postaci a nie samą akcje/fabule. Z klimatów SF to ciężko mi teraz coś wymienić , bo raczej mnie takie pozycje nie interesują. Łowca Androidów? Może ostatni Obcy? Taki jakiś drętwy był.
Celował bym raczej w klimat np. drugiej części Alien, pierwszego Predatora, coś w ten deseń. Wspomniane seriale, jakby doprawić je horrorowym sosem. Albo Żołnierze Kosmosu, też w takim wydaniu.
- Powiem tak. Jakby mi się udało zrobić sesję w stylu Aliena pierwszej czy trzeciej części albo Alien Isolation z PC to mniej więcej tak to bym widział. Alien II to raczej akszyn w sf jak dla mnie. Grozy/horroru wiela w tym nie ma. Przynajmniej dla mnie. Momentami no może, nie wiem jak by wyszło czy w tej kosmicznej sesji czy w tej bunkrowej no ale non stop to te rozwalanie obcych to właśnie coś mało groźne jest. Ot nawalanka się robi i tyle. Gdzie tu horror czy groza? No i w tej grozie dobrze jak uczestniczą dwie strony.



Cytat:
Chodziło mi o to, aby nie przerodziło się się w to w bezmyślną ucieczkę z lokacji do lokacji, gdzie główny motywem jest właśnie owa ucieczka lub film w stylu Wielki Zły z Wielkim Nożem poluje na roznegliżowane nastolatki (Piątek 13? Krzyk?). Ostatni element bym z tego tylko zostawił.
- Ja tam nigdy nikomu nie zabraniam myśleć na sesji. Ale no plany i co z nich wyjdzie to już praktykologia sesyjna pokazuje.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline