Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2017, 22:49   #106
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Rekrutka to minimum dwa tygodnie będzie. Niemniej do końca sierpnia da się przetrzymać, niech to nawet ostatnia jego sobota lub poniedziałek będzie, ale dla mnie też milej zrobić rekru szybciej niż później. W pierwszym tygodniu września mam komisję określającą czy się na rehabilitację dzienną (5 razy w tygodniu wyrwane z 3h z dnia) nadaję, a jeżeli tak to pewnie się ona rozpocznie. Pod koniec września chcę na darmowe studium iść, a to oznacza 2 weekendy w tygodniu na zajęciach. Innymi słowy, jak mogę spokojnie to ładnie zgrać z graniem i prowadzeniem, tak wolę mieć już rekrutację za sobą gdy się zacznie ta dodatkowa zabawa.

Najwyżej dam te dodatkowe dni, jak komuś przez wyjazdy nie wystarczy czasu, mnie tam przedłużanie nie boli.

@Wisienki Dostaniesz ode mnie specjalne powiadomienie z laurką. :>
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.
Zell jest offline