Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 09:23   #107
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Rekrutka to minimum dwa tygodnie będzie. Niemniej do końca sierpnia da się przetrzymać, niech to nawet ostatnia jego sobota lub poniedziałek będzie, ale dla mnie też milej zrobić rekru szybciej niż później. W pierwszym tygodniu września mam komisję określającą czy się na rehabilitację dzienną (5 razy w tygodniu wyrwane z 3h z dnia) nadaję, a jeżeli tak to pewnie się ona rozpocznie. Pod koniec września chcę na darmowe studium iść, a to oznacza 2 weekendy w tygodniu na zajęciach. Innymi słowy, jak mogę spokojnie to ładnie zgrać z graniem i prowadzeniem, tak wolę mieć już rekrutację za sobą gdy się zacznie ta dodatkowa zabawa.

Najwyżej dam te dodatkowe dni, jak komuś przez wyjazdy nie wystarczy czasu, mnie tam przedłużanie nie boli.

@Wisienki Dostaniesz ode mnie specjalne powiadomienie z laurką. :>
a dziękować Czekam na rekrutkę z niecierpliwością.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 09-08-2017 o 10:09.
Wisienki jest offline