Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 14:12   #512
Micas
 
Micas's Avatar
 
Reputacja: 1 Micas ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Arvelus Zobacz post
Mistrzu... wymyśliłem co z Guyet chcę wyciągnąć.
Teslohma.
Odmawiam.

Cytat:
Albo rozpieprzyć coś ważnego... chodzi mi po głowie również możliwość zajumania im reperowanego Penitent Engine z ostatniej akcji po teczkę
Nagle cholernie mi się spodobała wizja zamontowania na nim jakiegoś ciężkiego uzbrojenia i wypuszczenia w nim Durrana podczas ostatniej szarży gdzieś pod koniec sesji
To jest do zaakceptowania. Aczkolwiek nie ukrywam, że bardziej logiczne, normalne, odpowiedzialne i przydatne sesji oraz drużynie byłoby wyciągnięcie informacji dot. planetarnych zdrajców.

Wszyscy

Ja już od poniedziałku jestem u siebie. I nie widać postów. Gadacie, że sesja muli, że miesięczne terminy odpisu sprawiają wam problemy... A sami co robicie?
Trzaskać postami! Już, teraz. Nie jutro, nie pojutrze, nie za tydzień i nie (Boże, widzisz i nie grzmisz) za miesiąc.

Pipboy, klep posta z Cantano i fałszywką. Azrael, rób tą akcję z rezydencją. Valtharys, musimy dokończyć przesłuchanie Waldcroft a presto.

Ja wiem, że macie studia, urlopy, rodziny, pracę, hobby, piwo, lenistwo, wyro, choroby i inne jakieś tam. Każdy ma.

Więc do roboty.
 
__________________
Dorosłość to ściema dla dzieci.
Micas jest offline