Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 14:21   #508
Tabasa
 
Tabasa's Avatar
 
Reputacja: 1 Tabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputacjęTabasa ma wspaniałą reputację
Ufff, pisałam na raty, pisałam i w końcu udało się skończyć. Powoli zbliżamy się do finału sesji, jeszcze pewnie ze 2-3 moje odpisy, w zależności od tego, co zrobicie.

No ale przejdźmy do rzeczy:
Nami, Ombie, Gormo, Ardel, Czarna - przypadło Wam spotkanie z głównym Bossem sesji, choć najbardziej Dean'owi i Claire póki co Sytuacja chyba nie wymaga głębszego wyjaśniania, chociaż jeśli macie jakieś pytania, to oczywiście służę. Dean nie może płynąć przy użyciu obu rąk, jak napisałam w poście. Poniżej macie mapkę sytuacyjno-poglądową, jeśli chcecie się bardziej rozeznać w tym, co i jak, kto i gdzie:


1 heks to 3 metry.

Grave Witch, Zombi, Kenshi - tutaj raczej wszystko jasne. Możecie sobie podialogować, jeśli chcecie, czekam też na deklaratywne posty. Cała Wasza trójka jest w dobrej formie fizycznej, Danny ma jedynie niewielkie rany po szkle na twarzy i ramionach. Nic poważnego. W razie pytań, wołajcie.

CZAS NA ODPIS DO PONIEDZIAŁKU, TYM RAZEM POŁUDNIA!
 

Ostatnio edytowane przez Tabasa : 09-08-2017 o 14:24.
Tabasa jest offline