Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-08-2017, 23:23   #360
Pan Elf
 
Pan Elf's Avatar
 
Reputacja: 1 Pan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputacjęPan Elf ma wspaniałą reputację
Napiszę post pod postem, najwyżej poproszę o scalenie. Jestem zmuszony zrezygnować z udziału w sesji. Przyznam, że robię to z bólem, bo sesja ekstra, mistrz świetny, a współgracze cudowni. Niestety, nie jestem w stanie dotrzymywać tak szybkiego tempa. Niby 10 minut na posta wystarczy, ale ostatnio czasami nawet tyle czasu nie mam dziennie. Na forum zaglądam, bo mam taki nawyk, a robię to z telefonu i tylko by ogarnąć nowe posty w subskrypcjach, a odpisywać mi ciężko.
Tak więc powodem mojej rezygnacji jest tempo, któremu nie jestem w stanie sprostać .
Dziękuję, Sekalu, za możliwość wzięcia udziału w pierwszej i drugiej odsłonie. Przygoda naprawdę jest ciekawa, mimo że Yetar miał niewielką siłę przebicia. Tomasz, Eleanor, Sayane - jesteście super współgraczami! Mam nadzieję, że to nie było nasze ostatnie spotkanie .
 
Pan Elf jest offline