Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-06-2007, 22:48   #1
Francois de Fou
 
Reputacja: 1 Francois de Fou ma wyłączoną reputację
[Wampir: Mroczne wieki] Ogień oczyszcza...

Anno domini 1230


Drogi przyjacielu,
minął już prawie rok, odkąd pierwszy raz napisałem Ci o swoim problemie. Piszę do Ciebie już po raz ostatni z prośbą o pomoc. Jak zapewne się domyślasz Konrad von Marburg pozostaje nieugięty w swych przypuszczeniach, jakoby moje przyszłe dziecię Otton von Rotstock zawarł pakt z diabłem.
Jak już wielokrotnie Cię o tym informowałem, Konrad von Marburg. Jest inkwizytorem wyjątkowo okrutnym. Chyba sam Lucyfer maczał w tym swoje palce, abym otrzymał ten rok, jakże potrzebny, by odbić Ottona, z rąk tego dręczyciela. Za co jestem mu wdzięczny. Inkwizytor nawet nie wie ile prawdy jest zawartej w jego oskarżeniach.
Drogi przyjacielu, próbowałem już chyba wszystkich możliwych sposobów, by uniewinnić lub uwolnić spadkobiercę mej krwi z rąk Konrada. Próbowałem zarówno tych których mi doradzałeś, jak i tych, których Twoim zdaniem próbować nie powinienem. Sam nawet spróbowałem w jakiś sposób nakłonić inkwizytora do uniewinnienia Ottona, zarówno pod moją normalną postacią, jak i tą odrażającą, gdy podawałem się za samego Mefistofelesa. Nie wiele brakowało, a sam zostałbym pojmany. Upór mego prześladowcy nie tylko nie zelżał, ale też się powiększył. Ogień jego ambicji pochłonął go tak bardzo, że mało brakowało a oskarżyłby o herezje i konszachty z diabłem połowę miasta, wliczając w to grono i mnie samego. Gdyby do tego doszło, stosy rozświetlające niebo sprawiłyby, że nie dałoby się odróżnić dnia od nocy.
Została mi już tylko ostatnia możliwość, i o pomoc w niej chciałbym Cię w tym liście prosić. Muszę odbić Ottona z rąk Konrada, jednak nie mogą tego dokonać zwykli śmiertelnicy, ani nikt z mojego otoczenia. Potrzebuję więc kilku młodych z naszego rodzaju, jednak dostatecznie doświadczonych by podołać wyzwaniu. Wiem, że znasz takich wielu, ponieważ lubisz pomagać pisklętom, wyszukując im coraz to nowe zadania, pozwalając w ten sposób piąć się w górę, po naszej specyficznej drabinie układów.
Zapewniam cię, że zarówno twoja pomoc, jak i ich trud zostaną sowicie wynagrodzone. Szczerze wierzę w Twą przyjaźń i wierność. Proszę Cię jednak o rychłe rozpatrzenie sprawy, ale bowiem pozostało już tylko 26 nocy, nim Konrad ogłosi swój werdykt i pozbawi mnie przyszłego dziedzica.
Szczerze oddany
Henryk von Lübeck





Witam, mam wam do zaoferowania kolejną sesję w systemie World od Darknes, a mianowicie w „Wampirze: Mroczne wieki”. Przyjmuję 3-5 osób. Wymagana znajomość podręcznika podstawowego do "Mrocznych Wieków". Klan dowolny, pokolenie przydzielam własnoręcznie. Rzucać raczej nie będę, ale statystki się mimo wszystko przydadzą. Karty postaci zgodnie z założeniami podręcznika, z tą różnicą, że punktów wolnych zamiast 15, macie do rozdania 25. Maksymalna ilość kropek dyscypliny: 5. W kartach postaci oczekuję dość rozbudowanej historii i charakterystyki postaci. O tym kto zostanie wybrany do sesji decyduje pomysł na postać oraz styl w jakim została napisana karta postaci, a nie kolejność zgłoszeń. Grunt to pomysłowość. Cenię sobie graczy z ciekawymi i inteligentnymi pomysłami. Nawiązanie do faktów historycznych mile widziane, choć nie obowiązkowe. Wszelkie pytania zamieszczamy w temacie rekrutacji. Karty postaci wysyłamy na PW. Rekrutacja trwać będzie prawdopodobnie ok. tygodnia, ewentualnie może zostać wydłużona. O końcowym terminie wysyłania kart postaci poinformuję na 2 dni przed jego upłynięciem. Proszę jeszcze o zamieszczanie informacji na temat, kto jest chętny do gry w temacie z rekrutacją, po to żeby pozostali chętni wiedzieli jak duża jest konkurencja.

Od razu mówię, że w trakcie sesji moje słowo jest prawem, jednak nie znaczy to, że nie można ze mną niczego negocjować. Konsekwencji negocjacji raczej nie powinniście ponosić, ale możecie mnie przekonać do swojego punktu widzenia.
 
__________________
Tańcząc jak tobie zagrają, spraw by grali to co chcesz tańczyć...

Ostatnio edytowane przez Francois de Fou : 15-06-2007 o 22:50.
Francois de Fou jest offline