Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2017, 17:24   #23
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ciekawy pomysł z tą statą strachu czy psychiki No ale to już psychologia jakaś no to wypada by Gracze to odegrali w grze. Jak wyjdzie, że obleją czy tam się boją czegoś to też. Inaczej się farsa robi a nie granie w grozę

- Aralsk mi sie umyślił jako groza i badanie nieznanego. Dlatego np. zespół naukowo - wojskowy ze stalkerskimi odchyłami by mi bardzo pasował. Przyznam, że inspiracje czerpałem ze Stalkera RPG (tego z kosmitami). Myślę, że im mniejszy zespół by startował czy nawet solówa to bardziej by przypominał śledztwo/skradajkę. Kwestia nacisku na badanie - walkę to też po części to kto by startował (BG) do tej sesji.

- Star Raiders no to podstawowo dumałem właśnie pod klimaty alienowe. Lubię. Ale sesja grozy/horror bardziej widziałbym jak pierwsza czy trzecia cześć Aliena lub pc-tówka Alien Isolation. Też zależy jaki team by się wykreował na start sesji. Im więcej jakichś naukowców - techników tym bardziej by pewnie przypominało kombinatorykę i skradajkę. Im więcej jakichś fajterów tym bardziej akszynowa byłaby akcja. Ale nawet wtedy raczej nie chciałbym odpowiednika hack and slash.

- Akszyny i walki lubię i grać i prowadzić no ale w tych sesjach chciałby to w takim grozowym wydaniu. Radosne wyrzynanie hord czegośtam z beznamiętnym wyrazem twarzy co to nawet brewka nie drgnie no to słabo mi pasi na taki grozowy klimat. Więc Gracz też musiałby się czuć dobrze w takich klimatach grozy i zaszczucia na sesji.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline