Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2017, 21:39   #100
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Miszczu znalaz chwile by pomedytowac pod krzakiem ironii i wpadl na taki koncept.
Poinieważ praca zżera mu muzgiii i nie ma za bardzo czasu, by koncypować nad odpisem dla wszystkich postaci naraz, nie wspominając o tym, że poza pracą też miewa różnie i jest tak [nie chcem, ale muszem przestrzegać regulamin forum] jak jest, to plan, czy raczej propozycja jest taka:

- Arc testowy rozegracie jednocześnie. Możliwe, że każde z Was rozegra to w innym czasie w grze(!). Niemniej to jedyny arc, który chcę rozegrać z Wami wszystkimi naraz w tej sesji, bo cóż, nie da się ukryć, że niestety nie udaje mi się wydzielić dostatecznie dużo czasu na tę sesję, a porzucać jej nie chcę.

- Stąd do czasu, jak nie podejmiecie testu... będzie rozgrywka niezależna dla każdego z Was. Preferowałabym do tego celu doc z google'a od każdego z Was - mocno zalecany doc z KP Waszej postaci. Nie polecam do tego celu PW i nie preferuję go w tym przypadku.

- Nie mam dalej odpowiedzi od Suchego i Deadpoola - nie łudzę się, że kiedykolwiek od nich otrzymam znak życia, więc do końca tej gry mają zNPCowane postaci i dalszy ich los nieznany. Postać Karmy też zostaje zNPCowana na resztę gry.

Moni, nie przejmuj się weną, ta się znajdzie. Zawsze jest gorzej z czasem, zwłaszcza jak się pracuje.

Także przepraszam za utrudnienia i kłopoty, ale nie chcę pierniczkować, że wszystko z sesją będzie dobrze i takie tam, bo jest jak jest.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.

Ostatnio edytowane przez Ryo : 11-08-2017 o 21:41.
Ryo jest offline