Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2007, 00:39   #1
hanzo
 
Reputacja: 1 hanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumnyhanzo ma z czego być dumny
lato {Autorskie}

Ta noc była piękna tego lata .Niebo było bez chmur, jedynie zły uśmiech księżyca budził niepokuj. Ciepły wiatr pokrywał posiadłość niczym suknia na kobiecie.
Szum ugniatanych kamieni po kołami mercedesa .Samochód z zbliżał się do pięknej posiadłości z pałacykiem .Zatrzymali się przed schodami. Kobieta w czerni wyszła z samochodu i z gracją wchodzi po schodach kierując się do sali balowej . Orkiestra grała ludzie a tańczyli i rozmawiali o kiedy weszła kobieta w czerni każdy zamilkł i pokłonił się .

***
Otto podaj mi wodę
Masz ,dostałeś list od żony ; co u syna?
Pisze że chodzi ale się cieszę ża 2 dni jadę do domu
Masz fajnie
Potężne huki jak kszyk ulryka w wściekłości przerwały cisze nocąm .Ziemia się tak trzęsła jakby sam Sigmar po niej chodził . otto i kol usiłowali dosteć się do bunkra . Stukot ziemi podający na dach bunkra przypominał ulewny deszcz .
i cisza
ory!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stukot mg-42 przerwał ciszę . Pociski smugowe odbijąc się od kamieni leciały w niebo jakby to były fajerwerki .
I ten krzyk wraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kurwa Spadochroniarze
Otto wziął zdobyczną pepeszę
Kol dziś pójdziemy do Morra
Ja nie chce umierać
Nie pieprz

***

Ulice miasta Schopperdorf były jeszcze puste, ale ludzie szli na targ . Sprzedawca
gazet krzyczał
imperialne wieści .
Człowiek podszedł do sprzedawcy i kupił gazetę . Ludzie zaczęli się zbierać w okół niego i mówili "czytaj na głos"
Tu wasz klaus z Przełęczy Uderzającego Topora . Nagle rozlega się gwar śród zgromadzonych
Ktoś krzyknął : "cisza!"
Dziś miałem zaszczyt towarzyszyć w natarciu na Baden Baden z 1 dewizją ss. "Białe Wilki".
I przydzielili mnie do załogi czołgu 007 PzkpfwVI Ausf E . Cała załoga była oznaczona krzyżem imperium .I wtedy się zaczęło.W środku panował hałas ,ale na załodze nie zbyt dużego wrażenia .W czesie walki było słyszeć tylko komendy
"600 metrów t-32 zniszcz"
uska z głośnym hałasem upadła na ziemię .
Przeraźliwy krzyk Michaela
"na dziewiątej js2 100m, Ognia"
Tłum nieruchomo czekał na to ,co się stanie. Jakby od tego zależało ich życie .
To było przeżycie ,dowiedziałem się że był to ........................
W czasie kiedy wypowiadał jego, imię poteżyny krzyk tłumu zagłuszył lektora.
ZA IMPERIUM


Jest pięć miejsc dla graczy .Opis postaci lub wizerunki .
Charakteru postaci, historia plus umiejętności
Werbunek jest do 24. 06 2007 .
Jakieś wątpliwości ? Jestem do usług .
 
__________________
"Jestem tu, jestem tam, jestem wszędzie. Cień nie nigdy nie umiera, ale odchodzi w zapomnienie.
Hattori Hanzo"

Ostatnio edytowane przez hanzo : 16-06-2007 o 15:34.
hanzo jest offline