Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 11:59   #22
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Wyznanie, że nic nie pamięta, choć mocno zaniepokoiło jej matkę, samą Elestren rozluźniło. Czuła co prawda pewien dyskomfort, że swój ciężar zrzuciła na barki drugiej kobiety, jednak nie mógł się on nawet równać uldze, jaką elfka poczuła. Teraz czas na poznanie odpowiedzi, pomyślała.

"O Sukushi powiedziała mi ruda kobieta w bieli, nie przedstawiła się jednak", powiedziała Złotowłosa w języku migowym. "Czy możesz mi najpierw coś powiedzieć o sobie, o ojcu, czy mam jakichś innych krewnych, albo przyjaciół? Czym się zajmujemy? Dokąd, czy po co wyruszyłam?" Przez całą drogę do wioski blondynka zastanawiała się nad tym, czego chce się dowiedzieć i teraz nie potrafiła powstrzymać się przed zalaniem drugiej elfki potokiem pytań.
 
__________________
"- Panie, jak odróżnić buntowników od naszych?
- Zabijcie wszystkich. Będzie zabawniej." - Taltuk
Earendil jest offline