Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2017, 14:46   #125
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Z ogromną przyjemnością ogłaszam, że dołącza do nas nowy gracz!

Nami bardzo dobrze pisze i okropnie cieszę się, że z nami zagra ("z nami" w sensie, że z nami, nie ze sobą... czy coś, nieważne... dobra, sam odprowadzę się do wyjścia ). Wcieli się w postać Catherine Watson - strażniczki w Ergastulum na Antarktydzie. Jej Karta Postaci, którą wczoraj mi wysłała, była świetna i zainspirowała mnie do jak najszybszego napisania postu dla niej!

Na początku zaczynamy jej wątek standardowo. Wkręcenie się w codzienne życie postaci, typowe zmartwienia, ziemskie problemy. Potem Cathy zostanie wysłana do Helsinek, ale nie wybiegajmy z faktami do przodu. Wcześniej Watson była Detektywem Śledczym w Tokio i posiada moc Parapersonum widzenia aur innych ludzi, a także Skorpiona z detektorem Fluxu.
Cathy pracuje w Ergastulum na Antarktydzie, a nie jestem detektywem w Portland głównie dlatego, bo w ten sposób będzie mi ją łatwiej wprowadzić do stolicy Finlandii I też z tego względu jej kolorek pod avatarem różni się od Waszych.

Mam nadzieję, Nami, że będzie Ci podobać się w sesji! Zrobię ku temu, co w mojej mocy. Serdecznie witam i gorąco pozdrawiam!
 
Ombrose jest offline