Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2017, 16:21   #28
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Ok mam podręcznik, faktycznie 4 to minimum dla współczynników

A parę dodatkowych ogłoszeń parafialnych:

choroby nie są obowiązkowe (chyba ze komuś przy rzucie na tworzenie postaci wypadnie 20)

mimo że w Ołowiu jest współczynnik szczęście (a także możliwość stworzenia Psionika jako BG) to możecie to wykreślić

prosiłbym o wyliczenie w nawiasach punktów wydanych na umiejki i współczynniki (i wam wygodniej to liczyć i mi)

Cytat:
Czy ktoś wie jak liczy się punkty umiejętności, jeżeli wybierzemy z pochodzenia cechę "Urodzony Morderca", a potem "Wyszkolenie" z profesji żołnierza?
Hmm w podstawce jest że z Urodzonego mordercy "wszystkie umiejętności z wybranego pakietu wojownika masz na poziomie +2" nie jestem do końca pewien co autor miał na myśli ale zinterpretuję to jako z żołnierza masz na 1 a z UM masz +2 poziomy, czyli wszystko w tym pakiecie na 3

Nie łapie twoich wyliczeń Raga i nie wiem skąd 4 wziąłeś, wychodzę z założenia że ta funkcja to sztywny bonus niezależny od puli punktów i bez konieczności przeliczania go na punkty umiejętności i z powrotem

co do dodatkowych punktów - macie 5 dzikich (bez ograniczania czy w ramach specjalizacji czy nie)
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline