Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2017, 18:24   #78
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Drogie istoty grające...

Może to zbędne, ale postawiłam wystosować komunikat do Was.
<macha mackami, żeby zwrócić uwagę wszystkich>
Chciałam Wam rzec, iż nie oczekuję od Waszych bohaterów jakichś określonych reakcji. To Wy decydujecie jak zachowują się Wasze postacie, jak reagują na wydarzenia i tutaj nie ma opcji "właściwej".
To nie rekrutacja Power Rangers. Możecie się integrować, ale możecie też olać temat, czy wręcz traktować go wrogo. Mi to naprawdę wsio ryba, ważne jest dla mnie po prostu żeby obraz postaci w tym wszystkim był spójny, czyli jeśli ktoś ma trochę bucowatą naturę - nie dziwię się, że robi innym pod górkę, ba, wręcz tego trochę się spodziewam.

Bądźcie wierni kreacjom swoich bohaterów i żyjcie ich życiem - tylko tego od Was chcę. Jako pisałam w rekrucie - to sesja nastawiona na przeżywanie i podejmowanie wyborów, a nie przechodzenie z punktu A do B.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline