Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-08-2017, 01:51   #23
Moni
 
Moni's Avatar
 
Reputacja: 1 Moni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłośćMoni ma wspaniałą przyszłość
Kobieta pobladła jeszcze bardziej, nerwowo przeczesując włosy drżącymi rękoma. Długo myślała nad odpowiedziami.
- Dobrze... Nie mówmy już o tej polanie, bo jeszcze ze strachu umrę... Nie mów lepiej nikomu o tym spotkaniu, tego nam tylko brakuje, aby wszyscy ubzdurali sobie, że chcemy zakończyć ten świat czy coś jeszcze gorszego... - Przygryzła na chwilę wargi. - Mam na imię Achuzzat... - Przyłożyła dłoń do dekoltu. - ...Jestem głową naszego rodu. No... Jeżeli mam być szczera, to może matka nie była ze mnie najlepsza... - Zarumieniła się, uśmiechając się słabo. - Mało się tobą zajmowałam... Ale wyrosłaś na wspaniałą kobietę, zaufaj mi! Przyjaciół poza służbą raczej nie mamy... Mieszkańcy widzą w nas morderców i potworów, bo zajmujemy się pracą katów. - Ponownie zapadła cisza, po czym Achuzzat wzruszyła ramionami. - Praca jak praca, ktoś to musi robić... Zresztą zabijamy tylko tych, którzy na to zasłużyli. A wyszłaś na spacer! Wyobrażasz sobie, jak się denerwowałam, kiedy nie wracałaś. Byłam pewna, że cię porwano...
 
__________________
Prowadzi: ZÅ‚ota maska
Prowadzona: Chmury nad Draumenionem

Ostatnio edytowane przez Moni : 15-08-2017 o 01:53.
Moni jest offline