Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2007, 12:21   #24
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
wybacz ale to nie entuzjazm tylko wygoda w trakcie walki muszę pisać jaka jest reakcja sanitariusza żeby uniknąć nieporozumień. Na przykład napiszesz że próbujesz go wywrucić a mógl upaść od ciosu poprzedniego gracza. Dzięki mojemu "nabijaniu postów" jak to ująłeś unikam nieporozumień. Jako że sanitariusz leży już na ziemi czekam na posty was wszystkich (za wyjątkiem Lucy bo ta jest nieprzytomna). A i btw to nie moja pierwsza sesja choć na tym forum faktycznie wcześniej nie prowadziłem. Mam zamiar dalej w walce i w niektórych wyjątkowych sytuacjach odpisywać na kążdy post oddzielnie bo przedtem taki system w moich sesjach był bardzo użyteczny i się sprawdzał. A i prosze nie rozśmieszaj mnie mówiąc że nie daje wam okazji do pisania nie blikuje Ci dostępu do sesji w każdej chwili możesz wysłać posta.

PS. W sumie mój ostatni post rzeczywiście był zbędny.. powinienem zostawić wam pole manewru ale trochę się zagalopowałem dlartego teraz czekam na was ale poprzednie posty były w moim mniemaniu konieczne a już napewno z moim stylem prowadzenia jeśli się to komuś nie podoba to nie trzymam na siłę
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline