Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2017, 21:12   #115
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
W tym najtrudniejsze jest zablokowanie wykrycia darami, a w zasadzie rytuałami i z pomocą duchów.

Reszta by się zgadzała.
Ja na miejscu wampira pozbawiłbym bestii rąk i nóg zamiast kajdan. Szczerze, wiedząc, że i tak go nie użyjesz do walki/służby, to po co zostawiać sobie takie zagrożenie? Do wyżywienia wystarczy kadłubek regenerujący krew. Odpowiednia opieka medyczna i duże dawki narkotyków w tym pomogą. Srebro, cóż... nie wiem czy w postaci kajdan i obroży.... może np. w formie kolców wbitych w ciało i zadających ciągłe obrażenia? Tak żeby na wszelki wypadek był na -5 kościach. Po kolcach mogłaby spływać sobie posoka do eleganckich kieliszków. Szał? A skąd go zdobędzie nie widując księżyca przez kilka lat? Gnoza? No do tego mamy srebro w dużych ilościach. Dodatkowo jeżeli nie będzie zmieniać się we wilka latami to będzie ją tracić na stałe...

Zgadzam się z Leonem, że można się rozmarzyć na samą myśl. Niestety współcześnie ciężko o bydle z tak wielką czystością rasową... ale już 3 są całkiem prawdopodobne przy Silver Fangach.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem