Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2017, 23:00   #116
Eleishar
 
Reputacja: 1 Eleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputacjęEleishar ma wspaniałą reputację
I znów wszystko sprowadza się do tematu, kto kogo rozniesie. Bo, żeby tak urządzić łaka, to trzeba by w sumie grupy wampirów, którym picie jego krwi nie przyniesie żadnych korzyści, if you know what I mean. Reszta w spoilerze, żeby nie zaśmiecać offtopem, kto chce ten przeczyta.

A jak mi znowu ktoś wyskoczy, że wampir jest silniejszy niż łak, to mogę mu podrzucić analizę statystyczną, łącznie z rankingiem potęgi różnych typów postaci, od śmiertelników, przez changelingi do wampirów (nie mojego autorstwa, ale robota bardzo legitna).
Przyznaję, skręca mnie jak widzę wampirze groupies obstające przy swoim, choć wszystko świadczy że jest inaczej (łącznie z podręcznikami do wampira, komuś cytat?).

 
__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym był to ja.
Eleishar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem