Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2017, 23:28   #117
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Eleishar nic się nie sprowadza do tego kto kogo rozniesie. Wampir trzymający w piwnicy sprawnego wilkołaka i ryzykujący z nim konfrontacje jest poprostu głupi. Natura eliminuje takie jednostki.

Sam zauważyłeś, że srebrne kajdany nie zdadzą się na wiele. Moja wizja nie opisywała walki między tymi istotami, tylko raczej krajobraz po walce.

Dopuszczasz coś takiego jak podstęp? Może wilkołak był akurat na dyskotece, żeby z wieloma ludźmi przedłużać szlachetną linię i ktoś dosypał mu tabletkę gwałtu do piwa? Biedak obudził się po amputacji kończyn nabity na kolce?

Niektóre wampiry żyją po setki lat ukrywając się przed ludźmi. Sugerujesz, że mimo takiego doświadczenia koleś zachowa się jak idiota i zaczepi Ahrouna w barze rzucając mu: "Te, cwaniak wyskoczysz ze mną na piąchy?" ?

Nie wątpię, że statystycznie wilkołaki są silniejsze (PW możesz już słać z materiałami, bo chętnie się zapoznam). Sam grałem Ahrounem Rank 3, ktory w turze był w stanie wykonać 6 ataków szponami zadającymi 12 kości poważnych obrażeń przy trafieniu. Nie było też szansy, żeby ktoś miał lepszy wynik inicjatywy. Ale co z tego? Świat mroku to nie statystyki. Świat mroku to zabawa stawiająca na kreatywność. Narratorzy premiują kreatywność. A kreatywność to nie walka na pałę z tym co przeciwnik ma najmocniejsze, tylko wykorzystywanie słabości.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem