Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 08:35   #22
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Walter przeczesał swoją brodę. Chwilę poruszał szczeką bezgłośnie, jak gdyby delektował się kawałkiem mięsa w ustach, którego przecież nie miał. Franciska zauwżyła, że przy wzmiankach o biskupie stary rycerz odruchowo się napinał, jakby bał się wejścia na jakiś ważki temat. Tymczasem teraz położył na stole klucz.
- Bracie, siostry wszyscy znamy zasady głosowań pod kluczem - zaiste nawet Michal mająca do czynienia z instytucją Kościoła wiedziała, że tak wybiera się papierza. Chodziło o to, że dostojnicy kościelni wierzyli, że gdy przemawia przez nich Bóg, to wszyscy mówią jednym głosem.

- Zatem, czy pozostanie na tę noc w Płocku jest naszą decyzją? Czy na ingerencje złego nasz brak reakcji ma być reakcją wybraną przez Boga?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline