Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 09:42   #93
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Mój post będzie pewnie w niedzielę dopiero, dlatego jak ktoś coś jeszcze chce pisać to możecie sobie poscenkować

Ekipo Buki - macie dwie możliwości - albo wchodzicie do turbiny i lecicie w zerowej grawitacji w górę (gdzie znajduje się sterownia) albo wycofujecie się i szukacie innej drogi (mijaliście po drodze pion komunikacyjny - windy + schody). Chciałbym jakąś deklarację od Was bo nie chcę za Was podejmować decyzji.

Od razu Was uprzedzę - mój post będzie w niedzielę 20.08 (chyba, że znajdę chwilę zgraną z weną wcześniej). Potem mamy jeszcze 1 kolejkę do 27.08 (tutaj też będzie mój post jak się wyrobimy) i 28.08 znikam z radarów na dwa tygodnie, także sesja będzie wstrzymana. Wszystko dlatego, że zachciało mi się leżenia na plaży i odpoczywania :P

Oczywiście będę Wam jeszcze przypominał o kolejnych terminach i przerwach w dostawie postów
 
__________________
Może jeszcze kiedyś tu wrócę :)
Lomir jest offline