Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 10:54   #25
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Franciska nie była tak szybka jak myślała. Pochwyciła klucz, ale jego drugi koniec nadal spoczywał w dłoni starszego inkwizytora.

Na moment ich oczy się spotkały. Młodzieńczy wigor dziewczyny przeciw doświadczeniu starca. Weismuth zacisnął zęby i w końcu wypuścił klucz.

Spojrzał jedynie na pozostałych ciekaw jakie jest ich podejście do pogwałcenia zwyczaju conclave. Po słowach siostry Anny dodał:
- Dominikanie przygotowali dla was cele. Możecie spać w opactwie. Spotkamy się jutro o świcie.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline