Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 22:37   #26
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Tylko tyle? Elestren czuła się niemal zawiedziona słowami swojej matki. Mimo takiej dziwacznej pobudki, amnezji i najwidoczniej trzydniowej absencji wygląda na to, że nie prowadziła żadnego niezwykłego życia. Czyżby naprawdę po prostu poszła na spacer, pośliznęła się na mokrej trawie i uderzyła się mocno w głowę? A skoro o urazach w głowę mowa: czy powinna przystać na propozycję Achuzzat, i odpuścić sobie tę egzekucję? W pierwszej chwili blondynka chciała po prostu kiwnąć głową, jednak po krótkim zastanowieniu odrzekła w języku migowym:

"Nie, chcę to zrobić. Musisz mi tylko powiedzieć, jak." Była niemal pewna, że ścinanie głów to inna zabawa niż klasyczna szermierka, więc dobrze byłoby się przygotować. Nie tylko dlatego, żeby nie przysparzać niepotrzebnej męki skazańcowi, ale też, by całkiem wejść w buty Elestren. W końcu to rodzinna profesja.

"Chciałabym jeszcze dowiedzieć się później wielu innych rzeczy", przekazała drugiej elfce wstając z fotela, "jednak teraz czuję potrzebę, by odwiedzić cmentarz. Czy Shiroy mógłby mnie zaprowadzić?"
 
__________________
"- Panie, jak odróżnić buntowników od naszych?
- Zabijcie wszystkich. Będzie zabawniej." - Taltuk
Earendil jest offline