Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2017, 22:53   #87
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Druidh najpierw wyjaśnienia. Nie ma jednomyślności, dlatego Walter wyciągnął klucz, żeby przypomnieć o conclave. Głosowaniu "pod kluczem" do jednomyślności.

Gdy podszedłeś zabrać klucz to rzucałem na Twoje umiejętności złodziejskie + zręczność, przeciw jego spostrzegawczości + sprytowi (bo spryt odpowiada za refleks)

Mimo dużo większej puli Waltera mieliście remis. Urok losowości. Skąd zmiana opisu? Stąd, że napisałeś, że zanim klucz dotknął stołu Franka go zabrała.

Arvelus Ty jako gracz możesz przecież dziewczynom dać tylko wybrane listy, a ja na to nie mam wpływu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline