Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2007, 15:13   #122
denis
 
Reputacja: 1 denis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwudenis jest godny podziwu
Posiadajac Force skile - potrafisz kształtowac rzeczywistosc wokół siebie ( badz ja percepowac ) - moce to tylko wyciwiczony sposob uzywanie Force skili - nie ma potrzby ich podnoscic ... podnosza sie "same " w miare jak postac sieje sie jednoscią z moca ... ( tak jaby zwiekszał sie dostep postaci do zródełka )

Stary system powodował ze gdzy Palpatin nauczył by sie jakies noej mocy - miał by ja na poziomie nowicjusza ... teraz gdzy nauczy sie nowej mocy - po porstu zywa jej z siła adekwatna do umiejetnosci posługiwania sie moca wogole .

W przypadku pytan - moj nr gg jest poniezej ...




Sprawa ggłownie do jasnych ( choc i cemini moga byc zaiteresowani )

Zdobyłem dodtaek z sporo iloscia fajnych i przdatnych urzadzen ze swiata SW . Jezeli w miare dobrze rozumieni angileski i WSZYCY beda mieli czas przejrzec tego booka - to mozemy zaqczac korzystac z tego ... bardziej chodzi o pewne techniczne mozliwosci , niz o konkretne nazwy czy statysyki

I teraz moje pytanie - jedziemy z tym "na zywioł " czy bedziemy opierac sie o booka ... nazwa dodatku " Galadinium's Fantastic Technology "
 
denis jest offline