Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-08-2017, 17:25   #2462
Satrius
 
Satrius's Avatar
 
Reputacja: 1 Satrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputacjęSatrius ma wspaniałą reputację
Cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?

Mam na imię Mateusz, mam 22 lata, mieszkam, studiuje i pracuje we Wrocławiu.

Fantastyka i RPG towarzyszą mi od dziecka. W drugiej klasie szkoły podstawowej będąc dyżurnym w bibliotece szkolnej odkopałem trylogię Tada Williamsa "Pamięć, Smutek i Cierń", wszystkie książki pochłonąłem w jakiś miesiąc czy dwa. Potem standardowo: Lewis, Tolkien, King, Rowling, Weeks, Paolini

Potem przyszedł czas na gry. Pierwszym cRPG, którego ukończyłem był Gothic (do dzisiaj pozostał wielki sentyment). Następnie; wszystko co związane z Forgotten Realms (Baldursy, Neverwintery, IceWindy), The Elder Scrolls, Seria WarCraft, Seria Fallout, Planescape Torment, Lionheart itd.

Kilka dobrych lat temu byłem użytkownikiem kilku for (poświęconych raczej stricte takim a nie innym grom cRPG), na których grywaliśmy przez IRC w sesje (skupiając się raczej na storytellingu niż mechanice). Tworzyłem też system TWOG (The World of Gothic), który ostatecznie nie wypalił i popadł w zapomnienie.

Przez ostatnie lata praca i studia skutecznie pozbawiły mnie wolnego czasu, ale teraz chętnie wrócę do dawnego hobby. Dodam, że szybko się uczę i jestem otwarty na nowości, więc jak potrzebujecie jakiegoś gracza to się piszę !

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
 

Ostatnio edytowane przez Satrius : 18-08-2017 o 17:36.
Satrius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem