Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2017, 18:35   #466
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Najbliżej są jaszczury. W chwili, gdy wylądował Bercik i opowiedział wam o zdradzie, to byliście już w mieście.

No, dobra... To czekajcie za moim postem. Myślę, że można tą scenę z jaszczuroludźmi pominąć bez odgrywania na doku, co by nie przedłużać. Zobaczę co da się zrobić od strony mechaniki (w sumie mam nawet pomysł - Weddien miał mieć amulet, który wzmacnia jego Ogładę, ale mogę to zmienić na możliwość porozumienia się w każdym języku, byłoby to bardziej praktyczne) i opiszę rezultaty w swoim poście. Po tym od razu przejdę do sceny z Baronem.

Jeśli będą co najmniej dwa stopnie sukcesu, to jaszczuroludzie do was dołączą. Porażka oznacza podobny rezultat, co przy poprzednim spotkaniu. Zwykły sukces oznacza ich wdzięczność i otrzymacie jakąś drobną pomoc/wskazówki.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline