Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 06:47   #104
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Witam w kolejce 3. Czas do poniedziałku 28 sierpnia. Ponieważ siłą inkwizycji jest jedność... postanowiliście się rozdzielić.

Druidh
Możesz opisać scenkę z zakonnicami i z krawcem. Jeżeli potrzebujesz jakieś info, zapraszam PW

Corax
Nie wiem jak planujesz z nimi pogadać... jestem ciekaw. W każdym razie jakieś szczegóły na pw jeżeli chcesz.

Aiko
Jesteś na dzikiej plaży, cała mokra, z trzema panami. Teraz od Ciebie zalezy co dalej.

Arvelus
Sytuacja Aiko chyba jest jasna. Niestety przez przedłużające się poszukiwania nie udało Ci się zrealizować reszty planów.
Za chwilę na pw wyniki rzutu.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline