Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 08:57   #260
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Myślę, że im więcej sandboxu i swobody tym lepiej. Przynajmniej dla mnie. Jest to tryb gry do którego jstem najbardziej przyzwyczajony i z, którym czuję się najlepiej, czyli wręcz przeciwnie do krótkich kolejek opartych na mechanice. Sandbox często by zachęcał też do bardziej długich niż krótkich postów, a tutaj często wchodzi kwestia ograniczenia tego, że gracz może w swojej turze popchnąć fabułę na tyle do przodu, na ile pozwala zdrowy rozsądek, co jest dodatkowo ograniczane przez mechanikę, wynik jakiejś akcji. Wydaje mi się, że w storytellingu jest nieco łatwiej wokół tego pracować, a przy systemach kostkach itp. w takich sytuacjach często przydaje się coś takiego jak google documents.
Generalnie najchętniej zapatrywałbym się na B i jak najdłuższą grę. Średnio mi się widzi zaczynanie od zera.
Jakoś więcej się na razie nie wypowiem bo zachorowałem i mam średnio trzeźwe myślenie w sumie. Sryyy
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline