Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 15:18   #541
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Aż trudno uwierzyć, że tak szybko to się skończyło! Nie wiem, kiedy doszliśmy do końca sesji. Co tylko poświadcza, że w dobrym towarzystwie czas szybko leci. Każdy wspólny dialog był prawdziwą przyjemnością, tak samo później pisanie samodzielnych postów, kiedy akcja nabrała tempa. Sesja była lepsza, niż mogłem się spodziewać. Aż do końca dawała dużo frajdy i nigdy nie sprawiała wrażenie obowiązku. Gratuluję Tobie, Tabaso, umiejętności ogarnięcia tego wszystkiego i dziękuję za świetne mistrzowanie!

Najbardziej dziękuję Nami za wcielenie się w Claire i tyle świetnych, wspólnych dialogów oraz scen. Dean nie rozwinąłby się na kolejnych stronach sesji z ziarna, jakim było KP, gdyby nie Ty oraz Twój wkład! ^^ Poza tym serdecznie dziękuję również pozostałym - Panu Elfowi, Czarnej, Kenshiemu, Ardelowi, corax, Gormogonowi, z którymi świetnie się pisało. Szkoda, że wydarzenia złożyły się w ten sposób, że nie miałem wiele okazji do pogrania z innymi, jednak mam nadzieję, że to w przyszłości nadrobimy!

Na koniec przypomnę tabelkę z relacjami pomiędzy postaciami... zaznaczyłem na czerwone te, które zginęły wraz ze śmiercią uczniów. Dzikusy wyrządziły wiele zła, ale na szczęście nie wszyscy zginęli!

[MEDIA]http://i.imgur.com/rryK8b7.png[/MEDIA]

Serdecznie wszystkich pozdrawiam, dziękuję za wspólną grę i do zobaczenia w przyszłości!

Cytat:
Cechy:
» Hart 4
» Zwinność 2
» Umysł 3
» Osobowość 3
» Psychika 1
Ha, Hart na 4! Nic dziwnego, że zakochał się w dziewczynie, która miała tak na nazwisko!
Taki tam suchar
 
Ombrose jest offline