Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 16:13   #52
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Zrobiłem łowcę nagród i jak już jest gotowy to mnie zaczęło kusić, żeby zrobić szlachcica i pozwolić go zepsuć postaci Nami [e: wysłane gdy myślałem, że Nami stworzy femme fatale]
Ale tam, skupię się na jednym wcale-nie-romansie naraz
Hazard, jeszcze dziś dostaniesz postać Emmericha Vendena, młodego łowcy nagród na swojej pierwszej "samodzielnej" wyprawie.

(...) właśnie teraz mentor wyprawiał się na łowy na jakiegoś człowieka i nie chciał podać szczegółów. Za to, na osłodę, pozwolił swojemu uczniowi na jakąś pracę na własny rachunek, pod warunkiem, że w grupie. W końcu Emmerich skończył właśnie osiemnaście lat.
- Chłopcze - powiedział - jesteś już gotów, by zająć się czymś bez mojego nadzoru. Gdy mnie nie będzie, przejdź się do karczmy i poszukaj dla siebie jakiejś Prostej Roboty.

 
hen_cerbin jest offline