Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2017, 22:39   #13
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mając 2 gnozy i ST 8 (bo taki mają współczesne miasta) nie masz szans na zastosowanie umbry w walce. Masz duże prawdopodobieństwo utknięcia między światami.

Chcąc patrzeć z umbry do rzeczywistości ściągasz na siebie uwagę duchów, samemu ich nie widząc. To jest niebezpieczne. Zwłaszcza, że w umbrze nie masz poziomów życia, tylko zasłaniasz się siłą woli, a umierasz tracąc gnozę (której masz niewiele jako homid)

ST furii rośnie o 1 z każdym Rank i jest zależne od fazy księżyca. Coraz bardziej przekonuję się do tezy Leona (że bez specjalnych poprawek rasy są zbalansowane) i do tezy Amona (z przyznaniem PD).
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem