Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 08:06   #85
Caleb
 
Caleb's Avatar
 
Reputacja: 1 Caleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputacjęCaleb ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich graczy. Dziś mijają równo trzy lata od kiedy rozpoczęliśmy trylogię. Kolejny raz muszę przyznać, że historia pozostaje bardzo intensywna. Jednocześnie przypominam, że jeszcze niedawno zapowiadałem, jakoby sesja zmierzała do zwieńczenia, podczas gdy wciąż nie możemy doczekać tego mistycznego końca. Dlatego też nadal będę nieco podkręcać tempo, choć jednocześnie nie chcę aby ucierpiał na tym którykolwiek wątek. Stąd też moje pytanie, bo z całą pewnością mam zamiar wziąć pod uwagę Wasze możliwości czasowe. Jaką datę widzicie za ostateczny termin sesji? Ja obstawiam maksymalnie koniec roku, niemniej wolałbym wcześniej. Najlepiej gdyby koniec nastał do przełomu października/listopada. Dodatkowo, jakie tempo przewidujecie w najbliższym czasie? Proszę o deklaracje każdego z Was.
I dzięki za świetne trzy lata!
 
Caleb jest offline