Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 21:32   #107
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
O gorąca rekruta, aż parzy.
Jak przewidujesz długość postów, są tu jakieś ograniczenia?
Nie ma. Ja będę się raczej starał trzymać krótkich i konkretnych postów. Od graczy nie wymagam niewiadomo czego. Jednolinijkowiec to nie jest, ale wystarczy by post zawierał akapit/dwa i deklarację. No i w przypadku akcji na gdocu (co może być częste) ktoś raz na dzień/dwa dni pyknął chociaż jedno zdanie.

Cytat:
Napisał Snigonas
Własna religia? Mogę się pobawić w jakiegoś Wielkiego Proroka w tym świecie?
Nie mam nic przeciwko. Nawet w podręczniku Tome of Salvation jest napisane:


Więc śmiało. Nie przesadzaj z kultem rozmiarów Sigmara czy Shally, ale jakaś religia pomniejszego boga przejdzie. Liczę na pomysłowość.


Ale pamiętajcie, że wszystko co stworzycie może (ba, a nawet musi!) zostać użyte przeciwko wam. ^^

Cytat:
BTW, na prawde mamy 18+? To sie kobiecie jezyk rozwiaze...
Tak jest ^^ Tak w ramach zabezpieczenia przed Lastinową Inkwizycją! Nikt się jej nie spodziewa, a tu bum, i wszystkie piękne wulgaryzmy i bardziej intymne sceny zostaną ocenzurowane! Ale nie na mojej warcie.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 22-08-2017 o 21:37.
Hazard jest offline