Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2017, 22:18   #185
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
21.08-05.09 - będę na urlopie wakacyjnym. Może mi się udać coś napisać w terminie ale nie obiecuję.
- Sezon ogórkowy w pełni widzę Mua też leniwiec na tym urlopie Ale dzięki za informację, będę mieć na uwadze jakby się nie udało Ci nic napisać ani deklarki złożyć to spoko masz L4.



Cytat:
Witam
Z przykrościa muszę zrezygnować z dalszej zabawy. Głównie jest to spowodowane pracą wyjazdową więc ciężko mi w tygodniu współpracować z innymi.
Może za jakiś czas znów będę poszukiwał przygód w świecie neuro. Tymczasem, ukatrupcie moją postać jakoś spektakularnie
Dzięki za zabawę i pozdrawiam
- Ojej. Szkoda. Może L4 na dłuższy termin? Jakby co to tam gdzieś skitram Twoją postać i jeśli by Ci się wyklarowała sytuacja i chęci to spoko daj znać to się pomyślałoby gdzie i jak by mogła Twoja postać wrócić. Ale jeśli jednak nie to dzięki, że spróbowałeś i wysłałeś ciekawą postać no i wytrzymałeś z nami do tej pory. A jakby naszła Cię ochota na powrót to zapraszam i wracaj śmiało



Cytat:
Nooo nieee, akurat jak potrzeba technika... To sobie moment wybrałeś
- No real jest real. A technicznie no to postać Giena póki co zostaje na planszy więc jej umsy też.




Cytat:
i drugiego faceta, bo Angie monopolizuje wujaszka :/
- Hmm... Czyżby niedobór samców na planszy panował?



Cytat:
Eeej, Vex się z nim potulała od środka-nie marudź. Podzielimy się
Panem z obrazkami też
- Nom. Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline