Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2017, 13:50   #88
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Caleb, szczerze? Jak najdłużej.
Świetnie bawię się tą postacią w tej sesji z tym MG oraz tymi graczami. Jest to jedna z najfajniejszych sesji, w jakich brałem udział i mówię to bez żadnej przesady czy naciągania. Topowa.

Ja osobiście bardzo chciałbym domknąć wszystkie wątki i doprowadzić do rozwikłania całej tajemnicy, ponieważ do tego wspólnie z Jacobem dążyliśmy przez całe trzy lata.

Nie było mnie sporo czasu, ale nie jest to związane z sesją. Po prostu bardzo chcę wykorzystać maksymalnie sezon urlopowy i wszelkie okazje z nim związane, bo przed komputerem będę przez cały rok z niewielkimi przerwami. Mam nadzieję, że nie pokomplikowałem wam tym życia.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline