Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2017, 19:46   #138
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Jak na prawdziwego chrześcijanina przystało szukam najpierw winy w sobie...

Druidh, corax czy macie jakieś pytania, wątpliwości? Cokolwiek co pomoże Wam napisać posta?

A teraz przejdźmy do randki nad rzeką.

Stach, jako bardziej rozgarnięty z braci powie Annie, że szpital "jest tu o blisko... ale przed zachodem słyńca nie dojdziymy"
Niestety czasu wam trochę zleciało na szukaniu plamy. I teraz pytanie do Aiko:

Co robisz w związku z tym, że brat Fyodor wlazł nad sam brzeg jeziora i modli się próbując prześcignąć siostrę Annę w rankingu modlitwy codziennej?

Arvelus, do Ciebie zaś dwie kwestie. Po pierwsze deklaracje orisona miały iść na PW. Cóż, teraz gdy wszyscy wiedzą, że masz kompas moralny mogą inaczej do ciebie podchodzić.... choć wierzę, że nie ma tu metagraczy

Po drugie zgodnie z ustaleniami na PW, czy chciałbyś zaryzykować dodatkowe punkty Convicta zanim rzucę i sprawdzę, czy Arvelus jest w stanie określić:
  • Czy Wisła wierzy w Boga, czy może jest poganką?
  • Jakie grzechy ostatnio popełniła Wisła?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline