Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2017, 19:58   #544
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Dawniej nałogowo prowadziłem sandboxy i często ich elementy przemycam do swoich sesji, nawet jeśli są stosunkowo liniowe (akurat Lustria tak nie została przemyślana i macie sporą swobodę). Jednym z tych elementów są tabele wydarzeń, o których wcześniej wam mówiłem i tradycyjnie na k100 liczba 100 odpowiada jakiemuś wyjątkowo paskudnemu wydarzeniu. W D&D to zwykle był wielki czerwony smok, ale w WFRP dla Wyspy Umarłych przypisałem Luthora Harkona (jej władcę), który w założeniu miał dosiadać ożywionego za pomocą magii smoka. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, abym wylosował arcytrudne wydarzenie losowe, a z tabel korzystałem swego czasu namiętnie. Nie mniej jednak kiedyś musi być ten pierwszy raz i... No, po prostu zajrzyjcie na doka.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline