Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2017, 22:08   #17
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Zgodnie z obietnicą jest zgłoszenie.

Mam nadzieję, że Inżynier Rohan będzie mieć szanse zamontować silniki klasy omega na naszym statku.
- Fajoszko No jest inżynier z naprawczym skillem w KP to się zaczyna sprawa montaży i demontaży czegokolwiek robić dużo prostsza



Cytat:
"Gwiezdne wilki" to kawał mojej młodości. Zgłaszam się na zwiadowcę, weteran legii cudzoziemskiej, to będzie twardy, zdyscyplinowany skurwiel bez grosza ogłady.
- Witam i zapraszam A "Gwiezdne Wilki" no też lubiem i chwalem




Cytat:
Cześć.

Jestem wielkim fanem serii Alien i całego oldschool'owego SF, więc z chęcią się zgłoszę. W przeszukiwaniu wraku statku oraz dostępu systemu głównego na pewno przyda się dobry Haker. Na dniach przejrzę mechanikę i napiszę KP a myślę o kobiece awanturniczce, która musiała uciec z Ziemi wplątana w jakąś aferę czy morderstwo.
- Fajoszko. Hakier pasi Z tymi ucieczkami i przygodami na solo to lepiej od razu miejcie na uwadze, że wypada by było to jakoś przed dołączeniem do załogi ogólnie jakiś czas temu. Kto wie, może jakoś będzie jakiś staż w załodze liczony no i tak niezbyt by wszyscy spiknęli się na 5 minut przed tym ostatnim hiperskokiem.



Cytat:
Chyba się skuszę zamiast Heel on Wheels. Będzie Skaner, totalnie zakochany w swojej pracy, ale za to z lekkim autyzmem Liczę na ciepłą współpracę z lokalnym Hakerem i Inżynierem - czyli team mózgowców :P
- Ojej. Lemi pewnie się niezbyt pociecha jak to poczyta. Ale skanner na statku też bardzo potrzebna fucha. Przy tym radio i radarach wypada by ktoś siedział i kumał co tam pika na tych ekranach i zegarkach



Cytat:
Jeżeli Ci to w czymś pomoże, to inżynier poza naprawą wziął profesję Nauka - Robotyka.
- Naprawa i roboty ładnie się zazębiają.



Cytat:
Pasuje, bo Skaner w zamyśle ma obsługiwać drony i inne zdalne urządzenia - czyli roboty właśnie
- No ogólnie jest to możliwe te sterowanie jakimiś robotami ale no wypada mieć wtedy do tego specową profesje (Operator: drony). Bez tego może być dość trudne.




Cytat:
Może sam statek ma małą "flotę" jakiś półautonomicznych pojazdów/urządzeń typu sondy, drony czy inne aparaty ?
- Może i ma. To co za statek i co on tam ma w sumie też tak wypadałoby omówić jak nie na rekrucie to już po, jak się wyklaruje załoga.



Cytat:
Dowódca-medyk, inżynier, zwiadowca, haker i pilot dronów. Jak dla mnie to mamy już całą załogę teraz tylko koncepty dopracować.
- No to tak jeszcze ino kierowcę tej łajby czyli nawigatora by można było pomyśleć



Cytat:
Wy wolelibyście statek bardziej bojowy, czy mniej bojowy? <wyczekująco patrzy gdzie przyspawać dodatkowe działa>
- Co do statku to mniej więcej jest to jednostka podobna do statku - matki z PC-tówki "Gwiezdne Wilki". Czyli na kosmiczną skalę statków jedna z mniejszych. Raczej nie ma co startować do pełnoprawnej jednostki bojowej bo to coś jak jakiś uzbrojony kuter a pełnoprawny niszczyciel. Czyli udziabać może, może nawet mocno, ale w specyficznej sytuacji/okazji. Za to jest to taki odpowiednik własnie lekkiej jednostki z własną ładownią. Teraz co w tej ładowni jest to właśnie też do przemyślenia. W "Gwiezdnych Wilkach" były tam sloty na większy sprzet w stylu myśliwców. U nas może to też być jakiś myśliwiec a może być i jakis lądownik orbitalny, transporter naziemny czy właśnie jakieś sondy, drony itd. Za mechanizację statków się jeszcze nie brałem więc na razie jest to raczej fabularne gadanie o ramach na czym stoimy. Mam nadzieję na owocną i cywilizowaną dyskusję
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline