Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2017, 23:24   #18
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wy wolelibyście statek bardziej bojowy, czy mniej bojowy?
Polecam koncept "Free Trader" z Travellera taki rodzaj uniwersalnej fregaty, coś w stylu Sokoła z Milenium czyli duża ładownia, działka p-lot i p-piech, plus szybkość/manewrowość. Zresztą, statki z Travellera są super opisane, i mają mnóstwo fajnych pomysłów + plany/mapy. I mechanikę do nich

Cytat:
No ogólnie jest to możliwe te sterowanie jakimiś robotami ale no wypada mieć wtedy do tego specową profesje (Operator: drony). Bez tego może być dość trudne.
Mam Przez to postać zupełnie niebojowa się zrobiła, ale mam nadzieję, że zdalnym sterowaniem to nadrobi.

Cytat:
Jakaś rozpiska wzajemnych relacji?
Widzę, że z Inżynierem Mi Raaza mi po drodze, to będę coś kombinować w tą stronę, ale chętnie przygarnę też kogoś jako obiekt podrywu/niespełnionej miłości. Płeć obojętna, a uczucie nie musi być odwzajemnione :P

EDT: Co do relacji, mogę zrobić jakąś ładną tabelę potem co-i-jak

EDT2: krótki opis postaci, jakby ktoś się zastanawiał:

Cytat:
Operator dronów pochodzący z pasa ateroid, który przekwalifikował się na skanera z nudów i poszukiwania nowych wyzwań. Introwertyk o chłodnym umyśle, stroniący raczej od ludzi, ale z dużą dawką tolerancji na różne wyskoki (sam ma dość specyficzne zainteresowania i preferencje [mocno lewackie], więc nikomu nic nie narzuca/zabrania). Lojalny, metodyczny i obowiązkowy, pochłonięty całkowicie swoją pracą i lubiący w niej błyszczeć. Poza swoją robotą i konsoletą raczej lekka niedorajda, mająca trudności w normalnych rozmowach, słabo orientująca się np. w polityce, czy pracach "domowych" a do tego cierpiąca z powodu zbyt wysokiej grawitacji i agorafobii poza statkiem, jak przystało na osboę, która niemal całe życie spędziła w przestrzeni kosmicznej.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 23-08-2017 o 23:47.
Autumm jest offline