Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-08-2017, 21:41   #265
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Droga załogo!

Znów niestety dopadł mnie niespodziewany wyjazd, więc nie mam ja się za bardzo rozpędzać ;(

Plan na najbliższe dni jest taki: uzupełnię materiały i koło weekendu powinnam dać już ten wyczekany post Postaram się jakoś sensownie rozegrać sytuację, a kiedy wszystko w fabule się wyprostuje, ew. zrobię dodatkową rekrutę. Dhartlah wciąż może grac, jeśli chce

Tak więc koło weekendu spodziewajcie się posta, a wcześniej postaram się ogarnąć materiały. przepraszam za opóźnienia, ale naprawdę trudno mi teraz sesję złożyć do kupy ;(
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline