Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2017, 22:29   #27
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No to skoro się znamy, to napiszę co tam wiecie o inżynierze Rohanie

Cytat:
Dołączył do załogi 4 lata temu. Inżynier z zamiłowaniem do robotów i dronów. Z maszynami dogaduje się lepiej niż z ludźmi. Może dlatego, że jest półmaszyną? Stracił nogi w wypadku i zastąpił je cyberprotezami. Kiedyś wygrywał od reszty załogi sporo pieniędzy w karty. Do czasu aż medyk w czasie badania odkryła w jego głowie implant wspomagający liczenie.
Zanim Linda przekazała informację reszcie załogi przyznał się i oddał wygrane pieniądze. Od tamtej pory nie siada już do kart z załogą.

Ma kompleks na punkcie swoich protez. Uważa się za inwalidę, dlatego poświecił wiele czasu, żeby pracować nad swoimi mięśniami.

Ma blisko dwa metry wzrostu.

Ale najbardziej inni załoganci lubią u niego to, że w kajucie destyluje bimber.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline