Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2017, 21:43   #151
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Przed wylotem
- Tak ale to nie moja dziedzina, a do tego mam wyprawę na wrak do zorganizowania. Niestety wyższe potrzeby wygrały... tak czy inaczej, wracając do pana prośby...
- ...nie da rady - odpowiedział Baronowi na jego prośbę - Chcemy czy nie mamy przymusowy postój na dobre parę dni na Argosie. Względy szkoleniowe, a tak długo na szybko nie da rady pana przemycić i zapewnić odpowiednie środki żywieniowe i higieniczne. Niestety, ale tym razem będzie pan musiał podziwiać nadchodzącą Avalońską zimę.

Po tych słowach udał się do swojego habitatu zabrać "niezbędne" przedmioty na drogę. Wylot był niedługo, więc musiał się sprężać...

Argos, kantyna


Nae uśmiechnął się buńczucznie na zadane pytanie o ich "piesku". Nie żeby miał jakieś z nim problemy. Ot, nie mieli okazji się poznać.
- Chodzi z podkulonym ogonem, nie szczeka. - zaśmiał się tutaj krótko - Wracając jednak do przyjemniejszej części... kredyty czy fanty? Przyznam, że zależy mi na fantach, ale w zamian mogę postawić kredyty, lub okazyjnie fant. Fanty łatwiej upłynnię w kolonii. To jest jeśli wygram, choć mawiają, że to przegrywanie jest prawdziwą sztuką, nieprawdaż?
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline