Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2007, 00:11   #4
Gettor
 
Gettor's Avatar
 
Reputacja: 1 Gettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputacjęGettor ma wspaniałą reputację
Zakapturzona postać wstała. Oceniacie jej wzrost ja 6 stóp, lecz nie jesteście pewni.
- No tak - powiedział po chwili milczenia - nieufność. Problem dzisiejszego świata. Rozszerza się jak zaraza i nie sposób jej zatrzymać. - znów nastąpiła chwila milczenia - nie musisz tak ściskać swojego magicznego oręża paladynie. Nie mam złych zamiarów wobec was. Gdybym miał takie, już bylibyście nieprzytomni.
Mały człowieczek, który otworzył wam drzwi zaśmiał się cicho, lecz po chwili ulikł, jakby sobie coś uświadomił.
- No cóż - kontynuowała osoba w kapturze - skoro już musicie wiedzieć kim jestem, niech się tak stanie.
Po tych słowach nieznajomy zrzucił płaszcz i kaptur. Waszym oczom ukazała się twarz młodego i pewnego siebie elfa o blond włosach aż do ramion. Elf miał na sobie zwykłe ubranie - przynajmniej tak wyglądało - i nigdzie nie było widać jego broni, jeśli jakąś miał
- Me imię brzmi Alemir, syn Antragiela. Jestem jednym z mistrzów sztuki magicznej z odległego miasta Tranem. Zaś ten człowieczek - wskazał na swojego towarzysza - to mój asystent, Herg.
 
Gettor jest offline