Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2017, 23:29   #103
Turin Turambar
 
Turin Turambar's Avatar
 
Reputacja: 1 Turin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputacjęTurin Turambar ma wspaniałą reputację
Hejo.

Na wstępie chciałbym przeprosić za tak małą ilość tekstu w stosunku do czasu jaki musieliście na niego czekać, oraz za brak odpisów dla Rampa i Kolejnego.

Wiem, że zawaliłem ostatnio mocno, ale miałem bardzo mocny kryzys twórczy + za bardzo chciałem kombinować, co się przełożyło na moją niemoc pisarską.

Postanowiłem zrobić krótszy wrzut i pociagnać resztę w Waszych odpisach. Jeszcze raz składam wielkie przeprosiny na ręce Rampa i Kolejnego - obiecuję, że jeszcze jutro wezmę się porządnie za teksty w Waszych docach i wrzucimy Wasze posty
 
__________________
Show me again... The power of the darkness... And I'll let nothing stand in our way.
Turin Turambar jest offline