Wątek: Prosta Robota
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2017, 10:30   #13
lShadowl
 
lShadowl's Avatar
 
Reputacja: 1 lShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputacjęlShadowl ma wspaniałą reputację
Widzę, że każdy zajarany sesją No to nieźle trafiłem... będzie się łatwiej wczuć w klimat. Mam nadzieje, że mojej postaci zgodnie z konceptem uda się wpleść nieco wesołości do tej kompanii choć czasami może mieć niewyparzony język :P Zobaczymy jak to wyjdzie.

Cytat:
W ciągu dnia, jeśli czuję potrzebę, odpisuję z komórki i z pracy znaczy to, że nie używam polskich znaków i żadnego formatowania, bo trwało by to wieczność (wyjątkiem są fragmenty, gdzie tekst jest niezrozumiały - miałem już małe przejścia w innej sesji o.O). Wieczorkiem, czyli w nocy poprawiam wszystko na ładnie.
druidh ja też bardzo często będę odpisywał z pracy lub telefonu wiec rozumiem i liczę również na lekką wyrozumiałość jeśli wtrąci się jakaś lekka literówka. Wolę być na bieżąco w sesji i napisać z telefonu niż przez dzień nie wiedzieć co się dzieje.

Cytat:
W przypadku akcji na docu (dosyć częstych zapewne) proszę o udzielanie się chociaż raz na dzień/dwa. Ale nie przesadzajcie też w drugą stronę, nie chce sytuacji, kiedy jeden nieobecny przez dzień gracz, będzie musiał nadrabiać 3 strony tekstu...
1. Jakie dokładnie mamy do tego podejście? Bo powiem szczerze, że kiedyś miałem sesję z GD gdzie po jednym cały dniu od 8-22 miałem do przewertowania tyle stron, że aż ciężko było gdzieś się wtrącić w dyskusje.
2. Gdy piszemy w GD i wtrącamy się np. w środku rozmowy dopisując coś aby potem to i tak było już na forum czy dopisujemy coś tylko na końcu i po prostu omija nas możliwość wtrącenia we wcześniejszą rozmowę? Jestem ciekaw jak podchodzą do tego bardziej doświadczeni gracze
 
lShadowl jest offline