Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2017, 14:17   #129
Ombrose
 
Ombrose's Avatar
 
Reputacja: 1 Ombrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputacjęOmbrose ma wspaniałą reputację
Następna kolejka!

Lotte
Lotte udało się zabezpieczyć materiał DNA i pojechała do Muzeum Aalto - to jednak okazało się zamknięte. Może zdecydować, by wrócić następnego dnia, lub włamać się, ale to raczej z pomocą Mary - trzeba unieszkodliwić alarm.
Wracając na przód domu widzi scenę przemocy - musi ustosunkować się. Te nowe postaci oryginalnie, przed rozpoczęciem sesji, zamierzałem wprowadzić w wątku policyjnym, ale w tym pasują równie dobrze.

Catherine
Nie wiem, czy kolejka będzie spokojniejsza od poprzedniej, ale na pewno w przyjemniejszych okolicznościach. Cathy jest na przyjęciu, którego jest współorganizatorką, co ma pomóc Felixowi w uzyskaniu niezbędnych głosów w wyborach do Izby Lordów. Na miejscu jest kilka jej znajomych, z którymi może porozmawiać (Carmen, Matt, oczywiście sam Felix).
Możemy jeszcze odegrać rozmowę pomiędzy Kate a Cathy - myślę, że to byłby ciekawy dodatek, ale jeżeli nie masz ochoty, to nie jest to konieczne

Sharif i Alice
Bardzo emocjonujący moment Pod koniec odpisu wyszczególniłem kilka możliwych opcji postępowania. Zapewne trzeba będzie rzucać.
Trzymam kciuki!
Czerwona gwiazdka to napastnik, Wy znajdujecie się 3 pola niżej.

[MEDIA]http://i.imgur.com/IxLMB53.png[/MEDIA]

Pozdrawiam wszystkich!
 

Ostatnio edytowane przez Ombrose : 28-08-2017 o 14:19. Powód: dodanie mapy
Ombrose jest offline